Güzel Bir Cilt İçin

CİLT BAKIMI UYGULAMALARI

Herkesin ayda en az bir kere yaptırması gereken cilt bakım uygulamaları, cildin ihtiyacı olan temizlik ve beslenmeyi sağlar. Böylelikle temiz ve parlak bir cilt elde edilirken yaşlanma da geciktirilmiş olur.

null
Leke Onarımı
Deride meydana gelen renk değişikliğinin birçok nedeni olabilir. Bazen, can sıkıcı olmakla beraber endişe edilecek bir durum değildir. Bununla birlikte, daha tehlikeli bir duruma da işaret ediyor da olabilir.
BİLGİ ALIN
null
Kılcal Damar Kızarıkları
BİLGİ ALIN
null
Faça ve Kesik İzi Onarımı
BİLGİ ALIN
null
Akne Onarımı
Hafif ve iltihabı az sivilceler için doktorlar tarafından önerilen kremler ve A vitamini kullanılmalıdır. Ağır ve iltihabı fazla sivilceler için ise antibiyotik ilaçlar tavsiye edilir.
BİLGİ ALIN
null
Ben Silme
Ben ya da diğer adıyla Nevus kadınlar, erkekler ve hatta yeni doğan çocuklarda yani tüm insanlarda doğuştan ya da yaşadığımız hayatta sonradan ortaya çıkabilen genelde iyi huylu tümörler olarak bilinmektedir.
BİLGİ ALIN
null
Yanık İzi Onarımı
Cilt bütünlüğünün her bozulması ciltte bir iyileşme sürecini başlatır. Eğer ciltteki hasar sadece cildin üst kısmında ise alttaki dermal tabakadan cilt iyileşerek izsiz bir görünüm kazanır ve orijinal haline döner.
BİLGİ ALIN
null
Mezoterapi
BİLGİ ALIN

CİLDİNİZDE SORUN MU VAR?

Pürüzsüz Bir Cilt Mi?
Tüm Sorunlardan Kurtulun!